4 Haziran 2018 Pazartesi

Perdede Yeni Seçenek

Perdede Yeni Seçenek


Evlerimizin ve hemen hemen bütün mekanlarımızın en önemli unsuru, şüphesiz stor perde seçenekleridir. Bu ürünler, eski kumaş seçeneklerine nazaran, temizlik, tasarım ve kullanışlılık kategorisinde oldukça kullanışlı özelliklere sahiptir. Kolay temizlenebilen bu ürünler, kuru temizleme kategorisinde temizlenmektedir. Evde temizlemek isterseniz, zemini fayans olan bir yerde, halı yıkar gibi yıkayabilirsiniz. Yıkama işleminde rulo şeklinde açarak temizlemelisiniz. Bükmeden yapılan temizleme işlemlerinde, sabun ve sünger tercih edilmektedir. Kolay temizlenebilir özelliklere sahip olan bu ürünler, istediğiniz kaliteli görsel özellikleri bir araya getirebilmektedir.
Kullanışlıdır
Rulo şeklinde bir tambura sarılı olan stor perde ürünleri, ruloyu kendi etrafında döndürebilecek bir mekanizmanın içerisinde dönmektedir. Bu mekanizma, pencerenin üst kısmına monte edilmektedir. Korniş ve düğme gibi ayrıntılarla uğraştırmayan bu perdeler, desen ve renk seçenekleri kategorisinde farklı özelliklere sahiptir. Kolay fonksiyonel özellikleriyle tercih edilen stor perde seçenekleri, yatak odası, mutfak, çocuk odası ve salon kategorisinde özel olarak dizayn edilmektedir. Bütün bu mekanlar için, istediğiniz bütün seçenekleri istediğiniz gibi satın alabilirsiniz.
Evinizin Yeniden Dekore Edin
Yeni halılar, yeni mobilyalar ve duvar renkleri kategorisinde uyumlu olan bu ürünler, etkili renk seçenekleriyle tercih edilmektedir. Renk seçimi, tasarım seçimi ve boyut seçimi gibi seçeneklere sahip bu ürünler, istediğiniz kaliteli kullanım özelliklerini bir araya getirmektedir. Güncellenen tasarım seçenekleriyle tercih edilen bu ürünler, korniş, perde, yıkama ve benzeri perde sorunlarını tarihe göndermiştir. Artık ev hanımları aylık perde yıkama derdinden kurtulacaktır. Yıkama, ütüleme, düğmelerini takma ve kornişe takma gibi birçok eziyete son veren stor perde seçenekleri, istediğiniz özellikleri bir araya getirmektedir. Bu ürünlerde, yıkama işlemi için pahalı deterjanları kullanmanıza gerek yoktur. Ayrıca çamaşır makinesinde yıkamadan, zemini fayans olan banyo gibi mekanlarda, bu ürünleri kolaylıkla yıkayabilirsiniz.
Rulo şeklinde açarak, yumuşak süngerlerle yıkayabilirsiniz. El sabunu gibi zarar vermeyen yumuşak sabunlarla hafif bir şekilde yıkamanız yeterlidir. Yüzeyindeki bütün kirler temizlenebilmektedir. Yıkama işlemleri için uzman olmaya gerek yok. Süngerle veya benzeri yumuşak bir temizlik ürünüyle, hafif bir şekilde yüzeyi silmeniz yeterlidir. İstediğiniz etkili temizliği elde edebilirsiniz. Yıllarca bu ürünler temiz kalabilmektedir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder