15 Nisan 2018 Pazar

Farklı Desen ve Modelleri Olan Perde

Farklı Desen ve Modelleri Olan Perde


Çok fazla yerde tercih dilen perde çeşidi, hem güneşlik hem de tül olarak kullanılmaktadır. Metal ya da plastik olan zincir bir şekilde hareket ettirilen zebra perde pratik bir şekilde kullanılmaktadır. Ofis ve iş yerlerinde görünümünün estetik ve pratik kullanımından ötürü tercih edilmektedir.
Farklı Desen ve Modelleri Bulunmaktadır
Dekorasyona uygun olarak desenli ve düz olarak seçimler yapılarak hoş bir görünümün oluşması sağlanmaktadır. Farklı alanlarda kullanımı kolay olduğu için iç mimarların da belirlediği modeller arasında yer alır. Pamuklu, polyester ve keten kumaş alternatifleri diğer eşyaların dokusuna uygun olarak belirlenmektedir. Uzun ömürlü ve sağlam olan zebra perde uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Etek uçları düz, dalgalı ya da bocuklar kullanılarak hareketlendirilen seçenekler de bulunmaktadır. Özellikle salonlarda daha süslü detaylar kullanılmaktadır.
Düzenli bir görünümü olan perdenin görselliği de oldukça zengindir. Mekanizması kolay bir şekilde monte edilen zebra perde ışık kontrolünü en iyi şekilde sağlamaktadır. Hem spor hem de klasik olarak döşenmiş olan ev ve iş yerlerine en iyi şekilde uyum sağlamaktadır. Çift katlı görünümü güneşe dayanıklıdır. İşlevsel bir perde olması mutfak dahil her yerde zorlanmadan kullanılmaktadır. Her bütçeye uygun modelleri bulunan perdenin fiyatları boyut, kumaş cinsi ve dahil edilen aksesuarlara bağlı olarak farklılık göstermektedir. Açılıp kapanan mekanizması uzun kullanımlarda arıza çıkararak kullanıcılara mağduriyet yaşatmaz.
Kolay Bir Şekilde Temizlenebilir
Zebra perde bakımı ve kullanımı son derece pratik bir şekilde yapılmaktadır. Düzenli olarak nemli bir bezle yapılan silme işlemi kirlenme süresini de uzatmaktadır. Kumaşların yapısı leke tutmayı engelliyorsa çok daha az derecede sorun yaşanır. Kısa sürede mekanizmadan sökülen perde düz bir zemine yatırılarak ılık su ve fırça yardımı ile yıkanarak yerinde kurumaya bırakılabilir. Sonrasında kesinlikle yıpranma, şekil bozukluğu ve renklerde solma gibi olumsuz durumlar asla yaşanmaz. Evlerde kullanılan buhar makinası ile de temizlenebilir.
Görüntü kalabalığı olmayan ürün çoğu evde sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Pili seli modelleri de bulunan perdenin çizgi şeklindeki görünümü bulunmaktadır. Sadece ev içinde değil, dışardan bakıldığı zaman da güzel görünüme sahip olan bir perdedir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder