26 Nisan 2012 Perşembe

Hazır Stor PerdeGünümüzde çok pratik yaşam alanları oluşturma akımı beraberinde hazır ürünlerin satışını artırmıştır. Ev tekstilinin özellikle perde birimi stor perde talebine yetişememektedir. Camlar özenle hazırlanmış ağır modellerden ziyade tek parça hazır standart ölçüdeki perde ile giydirilmektedir. Böylelikle maliyet fiyatları da düşürülmüş oluyor.

HAZIR STOR PERDELERİN KULLANIM ALANLARI

Hazır stor perde modelleri çoğu zaman evinizin camlarına uymaz çünkü ülkemizde standart yapılar yoktur. Böylelikle standart ürünler aslında size çözüm olmaz. Paket daha çok ofis ve iş yeri gibi alanlarda kullanılır. Buralarda çok fazla görsellik aranmadığından böyle ürünler tercih edilir.

HAZIR PERDELERİN FİYATLARI NASIL BELİRLENİR

Seri üretim ve paket ürün olmasından dolayı fiyatları diğerlerine oranla daha ucuzdur. Üretim maliyetinin düşük olması fiyatlarının ucuz olmasını sağlayan bir unsurdur. Çünkü sabit model ve ölçüde seri olarak üretilir. Böyle olunca çok fazla fire de verilmez, en ufak parça bile değerlendirilmiş olur. Servis hizmetinin olmaması fiyatları etkileyen diğer bir faktördür

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder