3 Mart 2019 Pazar

Kartal Perde ÇeşitleriPerdeler, her zaman ev dekorasyonunda en önemli ayrıntılar arasında yer almaktadır. Uzman bir ekip ile birlikte hizmet veren Kartal perdeci firmamız, müşteri taleplerine en iyi yanıtı her zaman vermektedir.
Tül Perde
Tül perdeler son yıllarda artık daha doğal bir görünüm ile karşımıza çıkmaktadır. Her dekorasyona hitap edebilecek seçenekleri ile birlikte satışa sunulmakta olan tül perde modelleri, kullanıldığı her yere modern bir görünüm kazandırmaktadır. Farklı sistemler ile birlikte üretilip kullanılan tül perdeler, her ihtiyaca yanıt verebilecek kumaş seçenekleri ile birlikte göz doldurmaktadır.
Zebra Stor Perde
Geniş kullanım alanına sahip olan ve mekanlara daha ferah bir görünüm kazandıran zebra perde modelleri, istenilen renklerde ve ebatlarda tercih edilebilmektedir. Kullanımı oldukça rahat ve pratik olan zebra perdeler, gündüz tül gece de güneşlik olarak kullanılabilmektedir. Modern görünümü ile mekanlara şık bir hava katan zebra stor perde modelleri, leke tutmayan kumaş özellikleri ile de büyük bir kolaylık sağlamaktadır.
Kolay bir montaj imkanı tanıyan ve her bütçeye hitap edecek alternatifleri bulunduran zebra perdeler, en trend tasarımları ile büyük bir beğeni kazanmaktadır. Dekorasyonların vazgeçilmez parçalarından biri haline gelen zebra stor perdeler, her hali ile sizlere kolaylık sunmaya devam etmektedir.
Dikey Perde
Zengin model seçeneği ile birlikte her alanda kullanım imkanı sunan ve çok sayıda avantajı bir arada sunuyor olan dikey perde modelleri, sağlam yapısı ile kolay kolay bozulmaz ve yıpranmaz. Güneş ışığına karlı dayanıklılık gösteren ve temizliği de pratik bir şekilde yapılabilen dikey perdeler, taleplere göre her boyutta tasarlanabilmektedir. Kullanım alanına göre farklı mekanizmalar ile üretilen dikey perdeler, uzun seneler boyunca sorunsuz bir kullanım imkanı tanımaktadır.

Jaluzi Perde
Günümüzün modern dünyasında artık tül perdelerin yerini almaya başlayan jaluzi perde tasarımları, zengin model seçeneği ile birlikte büyük beğeni kazanmaktadır. Ev dekorasyonunda çok fazla tercih edilen ve dayanıklı bir yapıda tasarlanmış olan jaluzi perdeler, en avantajlı fiyatları ile birlikte sizlerin beğenisine sunuluyor.
Numune jaluzi perdeleri inceledikten sonra siz de kendiniz için en uygun modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder