13 Şubat 2019 Çarşamba

Maltepe Perde Çalışması

Maltepe Perde Çalışması


Perdeler bir odayı tamamlar. Işığı kontrol etmeye, odaya gizlilik ve sıcaklık kazandırmaya, tarzınızı yansıtmaya, doku ve renk eklemeye yardımcı olurlar. Kumaşların saydamlığını kullanarak filtre ışığını evinizin içinde hissederken, daha yoğun kumaşlar tercih ederek mekana daha resmi bir hava katabilirsiniz.
Tül Perde
Tanınmış markaların arasından seçebileceğiniz yüzlerce kumaşla, önceden sizin için hazırlanmış perdeleri satın alabilir veya Maltepe Perdeci'de firmamızın sizin için özel perdeler hazırlamasını tercih edebilirsiniz. Dahası seçenekler burada bitmiyor. Seçtiğiniz herhangi bir kumaşı bize getirerek tül perde olarak kullanmamızı sağlayabilirsiniz. Süslemeler veya püsküllerle kişiselleştirebileceğiniz kumaşlarınızla evinizin tarzını küçük dokunuşlarla yeniden oluşturabilirsiniz.
Zebra Stor Perde
Tasarım storlar, eviniz için olarak üretildiğinden, evinizdeki pencereleri farklı stillerle bütünleşen kumaşlarla koordine edebilirsiniz. Yemek yemeğiniz alana tencere ve tava figürlü zebra perde asabilir, çocuğunuzun yatak odasına ise ay ve yıldızlarla kaplı bir stor perde kullanabilirsiniz. Storunuzun dokusunu ve tarzını tam olarak seçebilmek için danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Sizin için yılın moda renklerinden kir tutmayan kumaşlara kadar pek çok farklı seçenek sunan danışmanlarımız,
siparişiniz üzerine hayal gücünüzün ürünlerini de hayata geçirebilir.

Dikey Perde
Hiçbir detayın gözden kaçırılmadığı mağazamızda yılın son trendlerine uygun olarak üretilen perdeler de mevcuttur. Dikey perde modelleri, uzun şeritler halinde kesilen kumaşların birleştirilmesinden oluşur. Etek görünümünde olan bu modelde, diğer modellerde olduğu gibi sterseniz, kumaşı zararlı UV ışınlarından korumak, ışık kontrolünü ve yalıtımı artırmak için astar ekleyebiliriz. Böylelikle tek bir perdeyle birden çok işlevi bir arada sunmuş oluruz. Astarlama sayesinde ekstra güneşlik, tül ve fon gibi farklı kumaşlara ihtiyaç duymazsınız.
Jaluzi Perde
Jaluziler, sunduğu muazzam kolaylıkların yanı sıra enerji tasarrufu sağlıyorlar. İster soğuk havayı isterse sıcak havayı içeride tutmak istediğinizde, jaluzi perde şartlandırılmış havanın dışarıdan kaçmasını önler. Genellikle işletmelerde kullanılan bu model sayesinde işletmenizin sıcaklığını düşürebilir veya yükseltebilirsiniz. Toz, duman ve diğer elementlerden etkilenmeyen jaluzilerin temizlenmesi de kolaydır. Ergonomi ve işlevselliği bir arada sunan jaluziler böylece çalışanlar için daha iyi ve genel olarak daha temiz bir çalışma ortamı sağlayabilir. Tüm bilgiler için tıklayınız.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder