5 Şubat 2019 Salı

Beykoz Perdeci

Beykoz Perdeci


Beykoz perdeci
, ürünleri konusunda kalite ve yenilik adına olan her türlü anlayış benimsemiş olup müşterileri için son gaz üretime devam etmektedir. Model anlayışının günden güne farklılaşması müşterilerinin artmasına sebebiyet vermektedir. Bununla beraber uzman bir biçimde çalışmaları de müşterilerden tam destek alınmasına neden olmakta. Bu konumda her tür perde çeşidi bulunabilir.
Tül Perde

Hafif ve çok dayanıklı kumaşa sahip olması ile bilinen, çok uzun zamandır herkes tarafından her mekan için kullanılan tül perde güneşlik ile birlikte kullanılmakta olan bir çeşittir. 2 parça şeklinde kullanılan bu ürün, en kolay temizlik özelliğine sahip olan bir türdür. Çamaşır makinesinde yıkanan bu tüller, ekstradan ütülemeye gerek duyulmadan anında asılabilir. Bu özellik ise en çok kadınlara yardımcı olmaktadır. Kadınlara zaman kazandıran bu türün, ekonomik olarak da oldukça uygun olduğu belirtmek önemlidir.
Zebra Stor Perde
Stor perde ile zebra desenlerinin birleşimi olan zebra perde, kullanım açısından oldukça rahattır. Tül ve güneşliğin bir arada olmasının örneği olan bu ürün stor perde şeklinde de alınabilir. Stor ile zebranın arasında bulunan fark ise desen ve modeldir. Stor ürünü zebralara nazaran daha sade ve tek renkli biçimde üretilmektedir. Aynı mekanizmaya sahip olan bu ürün, mekanizmasından çıkarılarak fırçayla temizlenebilir.
Dikey Perde
Uzun şekilde tasarlanmış pencereleri olan mekanlara uyumlu olması ile dizayn edilen dikey perde daha çok ofis, büro mekanlarında kullanılmaktadır. Fiyatları ise diğer ürün çeşitlerine göre daha pahalı olmasının sebebi, farklı bir mekanizmaya sahip olmasından kaynaklıdır. Sağa ve sola, açılma ve kapanma özelliği ile üretilen bu ürünün özel kumandası bulunur.
Jaluzi Perde
Plastik, ferfoje ve ahşap şekilde tasarlanan bu ürün, diğer perdelere göre üretimi daha farklıdır. Ham maddesi ithal olup, bütün perdelere karşın daha pahalı bir konumda satılmaktadır. Ancak bu perde çeşidinin de uygun olanı bulunur. Bu; plastik jaluzi perde çeşididir. Her çeşit yere göre uyumlu olan ve o şekilde üretilmektedir. Jaluziler, yakından incelenir ise daha iyi fikir sahibi olunabilir. Bununla birlikte kullanımı oldukça kolay ve dayanıklı ürün çeşididir. Temizliğinin ise çok basit biçimde yapıldığı söylenebilir. Beykoz perdeci hakkında bilgiler için sitemizi ziyaret ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder