10 Kasım 2018 Cumartesi

Perde Stor Çeşitleri

Perde Stor Çeşitleri


Evin en önemli aksesuarı hiç kuşkusuz ki perdelerdir. Perde seçimi yaparken tercih ettiğiniz perde modelinin ve deseninin evinizdeki eşyalarla uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Doğru yapılan kombinler, ebi çok daha modern ve şık gösterir. Bu nedenle eşyalarınız arasındaki renk geçişlerine ve renk uyumlarına çok dikkat etmeniz gerekir. Kadınların evlerinde tercih edebileceği pek çok perde çeşidi bulunuyor. Bu perdeler, kullanım çeşitlerine göre ve yapısına göre farklılık gösterir.

Stor Perde Çeşitleri

Perde stor çeşitleri son zamanlarda en çok tercih edilen perde modelleri arasında yer alıyor. Bu perdeler, kolay kullanılabildiği ve kolay temizlenebildiği için kadınlar tarafından çok tercih ediliyor. Stor perdelere tercihiniz desenli modellerden yana olacaksa zebra perdeleri de tercih edebilirsiniz. Bu perdeler şık be modern bir görüntü oluşturarak dekorasyonunuzu tamamlamamızı sağlar.

Stor Perde Fiyatları

Perde stor çeşitleri tül perdelere göre genelde daha uygun fiyatlara satıldığı için kadınlar stor perdeye yöneldi. Bu perdeler hem uzun yıllar kullanılabildiği hem de kolay temizlenebilir olduğu için özellikle de çalışan kadınlar tarafından büyük ilgi görüyor. Evinizin şıklığını arttırmak ve evinize yeni bir tat katmak için renkli ve desenli stor perde modellerini de tercih edebilirsiniz. Her zevke ve tarza göre tasarlanmış olan pek çok stor perde modeli bulunuyor. Bütçenize uygun bulabileceğiniz onlarca stor perde bulunuyor.

Desenli Stor Perde Modelleri

Desenli Stor Perde modelleri, özellikle de oturma odası ve salonlarda sıkça tercih ediliyor. Stor perde satın alırken ölçtüğünüz cam boyundan sağ ve sol taraftan 10'ar santim olmak üzere daha büyük almalısınız. Böylelikle dışardan eviniz görünmez ve ideal perde boyunu yakalamış olursunuz. 

Özellikle de perde stor çeşitleri bu sene boncuklu ve işlemeli modelleri ile ön plana çıkıyor. Perde modellerinde bu sezon çizgi ve çiçek desenleri de sıkça kullanılıyor. Bu nedenle evinizin bahara ayak uydurması ve çiçek açması için çiçek desenli stor perde modellerini tercih edebilirsiniz. Seçiminiz sadelikten yana ise düz renk perdeleri tercih edebilirsiniz. Sim detaylarla hareketlendirilen stor perde modelleri ise evinize ışık ve renk katabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder