6 Mart 2018 Salı

Kolay Yıkanan Perdeler


Kolay Yıkanan Perdeler

Çift renkli olan ve bütün mekanlarda istediğiniz etkili özelliklere sahip olan zebra perde, teknolojinin son harikası ürünlerdir. Ofislerde kirlenen perdelerle uğraşmak, iş dünyası için artı bir mesai idi. Ancak bu perdelerle, bu sorun tamamen ortadan kalktı. Evlerimizde asırlardır tahtını koruyan kumaş perdeler, yerini renk ve desen çeşitliliği ile tercih edilen bu perdelere bırakmıştır. Renk özellikleriyle göz kamaştırıcı özelliklere sahiptir.
Uzun Yıllar Temiz Kalır
Bu ürünlerin temizlenme şekilleri de oldukça pratiktir. Pahalı temizlik kimyasalları ile uğraşmanıza gerek yoktur. 1 ile 3 yıl arasında temizlenen bu perdeler, kuru temizleme firması tarafından da temizlenebilmektedir. Zebra perde temizliği zemini fayans gibi düz olan bütün alanlarda yıkanabilir. Bu perdenin yıkanma işlemlerinde çok yumuşak olunması gerekir. Rulosundan çıkardığınız perdeyi yine rulo şeklinde bükmeden açmalısınız. Süngerinize çok az bir el sabunu veya halı şampuanı damlatın. Çok köpürmemelidir. Süngerle bastırmadan yüzeysel bir şekilde perdeleri silmeye başlayın. Kenar kısımlarına fazla bastırmayın. Sert bir fırça ile fırçalarsanız perde bozulur. Kenar kısımlarını çok hafif bir şekilde silin. Kenardan iplik çıkması, perdenize zarar verir. Renk özellikleri, yıkama sonunda her hangi bir bozulmaya neden olmaz. Yıkadıktan sonra, perdeyi takın ve olduğu yere kurumaya bırakın. Yıllarca kir kapmadan, ter temiz bir şekilde bu perdeleri, sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. İlk günkü görünümünü yıllarca muhafaza eder.
İnternetten Sipariş Edin
Online alış-veriş imkanlarının artması ile birlikte, bu perdeleri satın almak da çok kolay bir hale gelmiştir. Bu perdelerin yeni ve etkili bütün modellerini, internetten kolaylıkla tercih edebilirsiniz. İnternetten beğendiğiniz bütün perdeler, renk, desen ve tasarım bakımından çeşitlilik arz etmektedir. Renkleriyle ve özel manzara resimli modelleriyle, birçok zebra perde seçeneği içerisinden tercih yapmakta zorlanacaksınız. Evlerde, toplantı salonlarında ve diğer bütün mekanlarda kullanmak için istediğiniz özelliklere sahiptir. Temiz kalan ve sizi ‘perde temizliği’ sorunlarından tamamen kurtarmaktadır. Pencerenizin ölçüsüne göre alış veriş yapmalısınız. Aksi takdirde, pencerenize uygun perde tercihini doğru ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştiremezsiniz. Kumaş perdelerdeki ütüleme işlemleri, bu perdelerde yoktur. Ayrıca düğme takma gibi işlemler de bu ürünlerde yoktur.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder