3 Mart 2016 Perşembe

PERDE ÇEŞİTLERİ

PERDE ÇEŞİTLERİ
perde modelleri


Perde mağazaları yılın mode renk ve çizgilerini taşıyan perde modellerini müşteri beğenisine sunmaktadır. Perde katagorisinde stor perde, zebra perde, plise zebra perde, jaluzi perde, ahşap jaluzi perde, dikey perde, cam balkon perdesi, kış bahçesi perdesi modelleri yer almaktadır. Son teknoloji ile üretilmiş kaliteli kumaş, birinci sınıf malzemeden kaliteli işçilikle yapılmış perde mekanizmaları ve aparatları bulunmaktadır.

Perde modelleri arasında bulunan zebra perde, stor perde, dikey perde, jaluzi perde ısı ve ışık kontrolü sağlayan, enerji tasarrufu gerçekleştiren perdelerdir. Stor perde hem perde hem güneşlik işlevini gerçekleştirmektedir. Jaluzi perde, dikey perde modelleri tül perde, güneşlik, kalın perde işlevleriyle ekonomik perdeler grubundadır.

Kaliteli % 100 polyester kumaştan yapılan stor perdeler ev, ofis, iş yeri gibi tüm mekanlarda kullanılmaktadır. Klasik veya modern dekore edilmiş tüm alanlara uyumlu model ve renkleri bulunmaktadır.

Zebra perdeler ince ve kalın dokulu kaliteli kumaştan üretilmiş olup plise zebra perde modelleri, düz ve renkli modelleri, baskılı modelleri bulunmaktadır. Zarif mekanlar oluşturan zebra perdeler pencerelerde oluşan yoğun tül görünümüne son vermektedir.

Cam balkon pencere perdeleri balkonları dört mevsim yaşanır hale getirmektedir. Güneş ısı ve ışık kontrolü pratik şekilde pencerenin alt veya üst kısmından perde aşağı veya yukarı doğru hareket ettirilerek yapılmaktadır. Cam yüzeyine monte edilen cam balkon perdeleeri perdelerin kapı arasına, pencere kanadına sıkışma gibi sorunlara son vermektedir.

Perde mağazaları perde uygulaması yapılacak alanda ücretsiz ölçülendirme ve keşif çalışması yapmakta, perdelerin montajını gerçekleştirmekte ve satış sonrası teknik destek sunmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder