8 Aralık 2015 Salı

STOR PERDE MONTAJI


stor perde montajı nasıl yapılır resim ve anlatımlı videosunu izleyebilirsiniz


Ev, ofis, iş yeri pencerelerinde şık görünümler oluşturan stor perdeler aynı zamanda ısı ve ışık kontrolü sağlayarak enerji tasarrufu gerçekleştirmektedir. % 100 polyester kumaştan üretilmekte, hem perde hem güneşlik olarak kullanılmaktadır. Zengin renk seçenekleri, model seçenekleriyle satışa sunulmaktadır.  Mekanizmalı perdeler olup stor perde montajı satış yapan firmalar tarafından gerçekleştirilir.

Armoni perde mağazalarında % 100 polyester kumaştan üretilen stor perdeler müşteri beğenisine sunulmaktadır. Klasik ve dekore edilmiş mekanlar için farklı modellerde tasarımlar yapılmaktadır. Düz stor perde, etek uçları zikzak, oval, dalgalı, pul boncuk gibi tekstil aksesuarları ile süslenmiş modeller bulunmaktadır. Armoni perde perde uygulaması yapılacak alanda ücretsiz keşif çalışması yapmakta, ölçülere göre stor perdeleri ve mekanizmaları hazırlamakta ve belirttiği tarihte stor perde montajı gerçekleştirilmektedir.

Stor perde montajı en şık görüntüyü verecek şekilde mekanın büyüklüğü, pencere sayısı, pencere ebatları gözönüne alınarak yapılmaktadır. Korniş aparatı ile kornişe montaj yapılabilmekte, tavana montajı yapılabilmekte, pencere kasası üzerine duvara montaj yapılabilmektedir.
Kornişe stor perde montajı korniş aparatı ile gerçekleştirilmektedir. L ayak ile pencere üstü duvara montaj yapılmaktadır. Tavana montaj ise portray aparatı ile yapılmaktadır. Stor perdelerin en kolay montaj şekli kornişe yapılmaktadır. Pencere üstü, tavana montajda matkap yardımıyla perde takılacak yerin önce delinmesi gerekmektedir.  Daha sonra stor perde mekanizması delinen yere monte edilmektedir.

Stor perde montajı işin uzmanına yaptırılmalıdır. Armoni perde mağazaları satmış olduğu stor perdelerin montajınıda gerçekleştirmektedir.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder