23 Ağustos 2012 Perşembe

Perde Montajı


Modern görünüşü ile dekoratif pencereler oluşturan katlamalı perde modelleri aynı zamanda ısı ve ışık kontrolü de sağlamaktadır. Modern koltuk takımları ile uyumlu alanlar oluştururken, şık görünümü ve pencerelerde düzgün duruşu ile dikkat çekmekte ve tercih edilen perdeler arasında bulunmaktadır.
Bütün perde kumaşlarından yapılabilen katlamalı perde montajı  çubuklu ve çubuksuz olarak tasarlanmaktadır. Çubuksuz perde modelinde perde dikimi plise olarak yapılmaktadır. Çubuklu katlamalı perde ise düz olarak dikilmektedir ve perdenin etek kısmına perdenin düzgün ve şık duruşuna sağlamak amacı ile çubuklar yerleştirilmektedir.

Perde montajı mekanizmaları ile çalışmaktadır ve mekanizmalı perde için uygun kumaş çeşidi seçilmelidir. Keten, organze tül, tül, saten, tafta, viskon, kalın keten ve soft polyester kumaş çeşitleri ile hazırlanabilmektedir. Perde mekanizması ip veya zincir ile hareket ettirildiğinde perde katlanarak açılıp kapanmaktadır ve katlamalı perdeler boncuk aksesuarlar ile de süslenebilmektedir. http://www.armoniperde.com/perde-montaj-bilgileri/


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder