11 Haziran 2019 Salı

Tuzla Perdeci Modellerine Dair Püf NoktalarDikey zebra stor perde modelleri salon gibi yerlerde kullanılır ve mutfaklarda olduğu gibi yağ buharı ile kirlendiğinde kullanılır. Bu nedenle çok kirlenirler. Bu kirliliğin nasıl temizleneceği sorusu tüm kadınları etkileyen ilk sorundur. Bu nedenle, adım adım temizlemenin nasıl yapılacağını bilmek önemlidir. Gerekli olan tüm detayları tuzla perde ile alabilirsiniz. Bu modeller için temizlik çok zor değildir. Mekanizmayı çıkarabilir ve makinenin tül programında yıkayabilirsiniz. Ancak bu mekanizmayı kırmak ve kullanılamaz hale getirmek istemiyorsanız, tam olarak jaluzi perde modellerinin nasıl çıkarılması gerektiğini öğrenmelisiniz.

Tuzla Zebra Stor Perde

Bu tül perde modellerinin nasıl asılması gerektiğini bilmek çok önemlidir, çünkü bu aşamada bazı hatalar yaparsanız, tüm modeli çöpe atmanız gerekebilir. Mekanizmayı kesmeden çıkardıktan sonra yumuşatıcı olan ılık suya basabilirsiniz. Çamaşır makinesine de koyabilirsiniz, ancak bu yöntem jaluzi perde modeli üzerinde kırışmaya ve ütülemeye neden olabilir.

Tuzla Dikey Perde

Ütü yaparken de bazı hatalar yapabilirsiniz. Zaten dikey perde modeli olduğundan, pürüzsüz olması ve kırışıklık olmaması önemlidir. Ek olarak, makineyi yıkamak bir süre sonra perde aşınmasına neden olabilir. Bu nedenle evinizde ılık suyla bastırmanızı ve kiri temizlemek için kiri yumuşatıp beyazlatmanızı öneririz. Bu sayede zebra stor perde dokusunu rahatsız etmeden çok temiz bir temizlik yapabilirsiniz.Tuzla Tül Perde

Çamaşır suyu kullanmak dikey perde için çok iyi bir yöntem değildir. Bu içerikteki kimyasal maddeler nedeniyle, kumaş bozulabilir. Bu, kısa sürede aşınmaya neden olabilir. Bu nedenle, çamaşır suyu yerine çamaşır suyu kullanmak daha iyidir. Yalnızca stor perde jaluzi perde dokusunu kırmakla kalmayıp aynı zamanda beyazlatmaya yardımcı olan malzemeler kullanılmalıdır. Yumuşatıcılar, ağartıcı olarak, dokuyu parçalamadan ağartıcı ve temizlemede kullanılabilir.

Tuzla Jaluzi Perde

Evinizde kullandığınız tüm stor perde jaluzi perde modellerini yıkadıktan sonra su akmaya başlayana kadar beklemeniz önerilir. Kırışıklıkları önlemek için perde modelinin kenarlarını bükmemek önemlidir. Her zaman bu önerileri dikkate alırsanız, tül perde modellerinizi yıllarca kullanabilirsiniz. Sürekli değişen perdelerle ailenizin bütçesini etkilemeyeceksiniz. Dilerseniz tuzla perde tarafından detayları öğrenebilirsiniz. Perde temizliğine dair bilgiler için tıklayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder