11 Ocak 2016 Pazartesi

METAL JALUZİ PERDE

                       
Micro alüminyum metal jaluzi perde seçenekleri.
Ev içerisinde gerçekleşen düzenleme ve dekorasyon işleri her zaman kolay olmamakla birlikte ne zaman ne çıkacağı da belli olmamaktadır. Bazı markla ya da ürünlerin yerleştirilmesi ve kullanılması ise çok basit işlemlere sahip olmaktadır. 


Evinizi istediğiniz güzelliğe ulaştırmak ve göz zevkinizi yerine getirecek seçimler ile çevrenizdekileri kendinize hayran bırakabilmekte siniz. Evdeki en önemli eşyalardan biri olan perde, perde seçimi ve montajı hakkında bilgiler verilmektedir. Metal jaluzi perde sadece ofis perdesidir gibi bir anlayış kesinlikle yanlıştır. Özellikle Avrupa halkları evlerde en çok bu perde modelini tercih etmektedir.

Ham maddesi alüminyum olan bu model 25 yada 50 mm olarak üretilip piyasaya sürülüyor. Camların kanatlarına tek tek yapıldığı gibi bütün olarak da yapılabilir. İster tavandan isterseniz camın üstünden montajı yapılabilmektedir. Burada önemli olan metal jaluzi perde modelini kullanacak kişinin istediğidir. Görselde gri tonların tek parça olarak üretilen ürünün tavandan montajı yapılmış bir ürün resim edilmiştir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder